Renata

 Renata


+48 534 631 534
Z wykształcenia i zawodu Konserwator Dzieł Sztuki oraz Mistrz Rusznikarz. Obecnie doktorantka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jej działalność naukowa skupia się wokół zagadnień technik i technologii produkcji historycznej broni palnej. Ponadto prowadzi działalność artystyczną w ramach grupy Renbar Mosaics. Sport jest jej pasją od zawsze. W dzieciństwie zajmowały ją głównie sporty zimowe: narciarstwo, łyżwiarstwo, snowboard oraz sztuki walki: karate oraz judo. Obecnie pasjonuje ją szermierka historyczna. Jej ulubioną bronią jest szabla polska. Interesuje się również rapierem, szpadą oraz mieczem długim.


Borzena

 Patrycja "Borzena"

  

Z wykształcenia dziennikarka oraz instruktorka samoobrony i sztuk walki. Na co dzień pracuje jako fotoreporterka. Prowadzi też własną agencję fotograficzną. Jej największą pasją są podróże, które łączy ze swoją dziennikarską pracą. Jest licencjonowanym płetwonurkiem i jachtowym sternikiem morskim. Zawsze chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Jej ulubiona broń to polska szabla husarska.

Owieczka

 Wojtek "Owieczka"


+48 881 470 114
Z urodzenia centek krakowski choć korzenie rodzinne i czasy dzieciństwa związane są ze wschodnią Polską . Z wykształcenia jest architektem. Pierwszym jego hobby które obecnie jest również jego pracą jest modelarstwo. Od małego chłopca interesuje się bronią zarówno historyczną jak i współczesną. Swego czasu jego konikiem było lotnictwo wojskowe i pojazdy pancerne. Z szermierkę styczność ma od czasów studiów. Najpierw były to treningi szpady z bratem, był pięcioboistą, potem katany japońskiej w szkole aikido. Obecnie trenuje szermierkę historyczną. Jego ulubioną bronią jest szpada i rapier aczkolwiek lubi również walczyć szabla i piką.

Konik

 Wojtek " Konik"